Hakkımızda Müşteri Hizmetleri Reklam İletişim
0 850 888 38 28
Telefon
kamyonumpazar.com
 Sepet  Üye Ol  Giriş Yap
Hakkımızda

Kamyonum Pazar Hakkında;
Naturel Kamyonum Yayıncılık Reklam Hizmetleri Organizasyon Tic. Ltd. Şti. 2002 yılında kurulmuştur. Faaliyetlerine Kamyonum Dergisi olarak başlamış olup 18 yıldır otomotiv, ağır vasıta, nakliye sektörüne ilişkin çalışmaları yakından takip etmiştir. Aylık İngilizce - Türkçe yayınlanarak sektörün lider yayın kuruluşu Kamyonum Dergisi, faaliyetlerini sahada da etkin bir şekilde sürdürmeye devam etmektedir.
Bu bağlamda sektörün tam içinden olan Kamyonum Dergisi hizmetlerini kamyonumpazar.com adlı sitesiyle destekleyerek hizmet sunmaya devam etmektedir.
Kamyonumpazar.com sitesi, yedek parça çeşidinin hızlı artış göstermesi ve yedek parçada birçok markanın olması sebebiyle araç sahipleri ile ürün satıcılarını bir araya getirerek istenilen ürünü kolayca bulabilmeyi ve markaların bu bağlamda işlerini kolayca yürütebilmelerine ilişkin olanak sağlar. Yedek parçanın dışında ikinci el ürünler, aksesuar, lastik gibi birçok konuda da hizmet veren kamyonumpazar.com tüm sektörün öncü satış sitesi olmasını hedefliyoruz. İstediğiniz her an internet sitemize girip ürünün resmini, satıcı firmayı, ürünün detaylarını, ölçülerini, stoklarda olup olmadığını, yani istediğiniz bir ürüne ait her şeyi bulabilirsiniz.
Kamyonumpazar.com sitesi, ürün satış kapsamı dışında markanız ve ürünlerinizin de reklamını verebileceğiniz, banner çalışmaları yapabileceğiniz etkili bir mecra olacaktır.
Herkesin kolayca kullanabileceği basitlikte sektörün işini kolaylaştıracak bir site oluşturduğumuza inanarak alıcı ve satıcıyı buluşturduğumuz kamyonumpazar.com'a sizleri beklemekteyiz.

Kurumsal

Hakkımızda İnsan Kaynakları Basın Odası İletişim

Yardım

Nasıl Ürün Alırım? Nasıl Ürün Satarım? Ödeme Seçenekleri Alış Sonrası İşlemler

Mağazalar

Benim Mağazam Neden Mağaza? Mağaza Açmak İstiyorum

Gizlilik ve Kullanım

Gizlilik Politikası Kullanıcı Sözleşmesi Mesafeli Satış Sözleşmesi İptal ve İade

Bizi Takip Edin

Facebook Twitter Google+ Linkedin

© Copyright 2024 Kamyonum Pazar